Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Amsterdamą


Amsterdamas – vienas iš įdomesnių ir visiškai kitokių Europos miestų. Jo senamiestis yra tikras perlas, pasakojantis įdomią ir be gali nepaprastą istoriją, kadangi Amsterdamas kadaise buvo pats seniausias uostas pasaulyje. Jis senas ir romantiškas, todėl tampa turistų traukos centru. Nenuostabu, kad žmonės atskrenda į šį miestą ne tik išbandyti įdomių ir kartais visiškai jiems esančių tabu pramogų, bet ir pasigrožėti pačiu Amsterdamu.

Paskutinė minutė į Amsterdamą

Paskutinės minutės bilietai į Amsterdamą yra parduodami skrydžių kompanijų, kurios stengiasi dėl turistų, mėgstančių azartą bei kuriems patinka nuveikti bet ką visiškai ekspromtu. Paskutinės minutės į Amsterdamą bilietai parduodami internetu – tai pats patogiausias ir greičiausias būdas juos įsigyti.

Vienu metu galite nusipirkti ir paskutinės minutės į Amsterdamą ir paskutinės minutės iš Amsterdamo bilietus – tai tikriausiai pats optimaliausias pasiūlymas bet kuriam turistui. Todėl, jeigu sugalvojote paįvairinti savo kasdienybę, ją nupiešti visiškai kitomis spalvomis – leiskite sau šią visai nebrangią pramogą ir praleiskite savaitgalį visiškai kitaip.

Turėkite omenyje, kad paskutinės minutės bilietai dažnai yra negražinami, tačiau kai kurios skrydžių kompanijos juos leidžia pasikeisti. Prieš pirkdami bilietus, susipažinkite su jų pirkimo ir gražinimo taisyklėmis, kad vėliau nekiltų nereikalingų klausimų bei rūpesčių.

Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL