Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Amsterdamo oro uostai


Amsterdamas – miestas, į kurį kasmet suplūsta turistai iš viso pasaulio. Jis įvairiapusis, įdomus, spalvingas, turintis neįprastai gražų senamiestį ir daug lankytinų vietų, kurios ir pritraukia žmones. Jeigu planuojate savo kelionę į šį miestą, nuspirkite lėktuvo bilietus ir būtinai pasidomėkite kokie Amsterdamo oro uostai jus gali priimti.

Amsterdamo Schiphol oro uostas

Amsterdamo Shiphol oro uostas arba kitaip Šipolio oro uostas (lietuviai taip jį mėgsta vadinti) – pats didžiausias tarptautinis Nyderlandų oro uostas. Šipolio oro uostas yra įsikūręs Harlemermyro savivaldybėje, visai netoli Amsterdamo, nutolęs vos 9 km, todėl pasiekti miestą nėra sunku.

Pagal aptarnautų klientų skaičių, šis Amsterdamo oro uostas yra netgi 4 Europoje, todėl tik galima įsivaizduoti kiek kasmet į jį atvažiuoja žmonių. Jis turi netgi 6 pakilimo ir tūpimo takus, o pats naujausias iš jų pastatytas visai neseniai – 2003 metais.

Taip pat šis Amsterdamo oro uostas tampa ne tik paskutine, bet ir tarpine stotele, skrendant į kitas pasaulio šalis. Jis toks didelis, kad jame būtų įmanoma net ir apsigyventi.

Amsterdamo oro uosto adresas

Amsterdamo oro uosto adresas – Luchthaven Schiphol Evert v/d Beekstraat 202, 1118 CP Schiphol
Nederland. Šipolio oro uosto adresas reikalingas kiekvienam turistui, norinčiam užsisakyti taksi, kuris nuvežtų į nakvynės vietą.

Taip pat Amsterdamo oro uosto adresas yra reikalingas tiems asmenims, kurie nori paieškoti šalimais esančių viešbučių, kuriuose jie galėtų pernakvoti laukdami kito skrydžio.

Amsterdamo oro uosto pašto adresas: Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118 ZG Schiphol Nederland.

Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL