Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Amsterdamą


Amsterdamas – tarsi miestas muziejus be jokių tabu. Kiekvienas turistas jame gali pamatyti dar niekur nematytų dalykų, aplankyti įdomius muziejus ir kitus lankytinus objektus, patirti tokių įspūdžių, pramogų, kurių daugiau joks Europos miestas negali suteikti. Amsterdamas turi įspūdingą senamiestį, kuris pasakoja miesto istoriją, todėl nenuostabu, kad Olandijos sostinė – labai paklausti atostogų kryptis.

Skrydžiai į Amsterdamą iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus ir Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstantys iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometrų.

Pigūs skrydžiai į Amsterdamą

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Amsterdamą tapo dar labiau prieinama kiekvienam žmogui: tiek studentui, tiek ir vyresniam.

Paskutinės minutės skrydis į Amsterdamą

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Amsterdamą įsigyti galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL