Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Amsterdame


Savaitgalis Amsterdame nenuvils ir paliks neišdildomus įspūdžius, jei prieš vykdami į šį nuostabų miestą kruopščiai susiplanuosite savo savaitgalio keliones.

Amsterdamas – gyvybingas ir šurmuliuojantis miestas, tad rekomenduojame laikytis arčiau kanalų, kur laisva menininkų dvasia tiesiog pulsuoja visais metų laiskais.

Žiemos savaitgalis Amsterdame

Puiki savaitgalio pramoga – slidėmis keliauti Nyderlandų sostinė kanalais. Ši pramoga kiekvienam aktyvaus laisvalaikio gerbėjui paliks neišdildomų įspūdžių. Paplušėję gryname ore, vakarą galėsite praleisti vienoje iš jaukių barų ar užeigų įsilieti į vakarotojų sūkurį.

Pavasario savaitgalis Amsterdame

Išsinuomokite dviratį ir pasivažinėkite pražystančiame Amsterdame. Atgiję kanalai, parkai ir skverai bei šurmuliuojantys miestelėnai, susimaišę su atvykėliais įtrauks ir jus. O ką jau kalbėti apie originaliuosius tulpių laukus (Kaukenhof)…

Vasaros savaitgalis Amsterdame

Vasarą turistus Amsterdame vilioja įvairiausios ekskursijos, nuo kruizinių kelionių kanalais ir apžvalginių ekskursijų autobusu iki ekskursijos prie vėjo malūnų ar garsiųjų Rijks ar Van Gogo muziejų.

Rudens savaitgalis Amsterdame

Rudenį į Amsterdamą traukia apsipirkinėtojai. Nenuostabu, juk atvėsus orams malonu save palepinti naujais niekučiais, įsigytais Waterlooplein ir Looiersgracht blusturgiuose ar daugybės parduotuvių galerijoje Winkel Utrecht.
Savaitgalio kelionės į Amsterdamą puikiai tiks tiek šeimai, tiek bičiulių kompanijai. Vis labiau populiarėja bernvakarių ar mergvakarių išvykų.

Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL