Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Amsterdame


Dėka iš viso pasaulio į miestą plūstančių turistų, gyvenimas Amsterdame verda ir dieną, ir naktį. Besikeičiantys žmonės, atvykstantys tiek verslo, tiek pramoginių tikslų vedini, ne tik piešia patrauklų miesto veidą, bet ir išleidžia pinigų. Tai lemia nuolatines įplaukas iš turizmo, užtikrinančias miestelėnų gerbūvį.

Pirmoji masinė imigracijos banga į šį miestą prasidėjo XXa., kuomet 1940 ir 1950 metais Indonezija ir kitos Olandų kolonijos atgavo nepriklausomybę. Vėliau, 1960 metais, gyvenimas Amsterdame suviliojo Turkijos, Maroko, Italijos bei Ispanijos darbininkų klasę.

Gyvenimas Amsterdamo mieste ir pagal statistinius rodiklius nuolat gerėja. Nuolat ir užtikrintai augantis gyventojų skaičius (813, 5 tūkst.) lemia gausias statybas bei ekonominę plėtrą.

Analizuojant paskutiniuosius gyvenimo lygio indekso rodiklius, gyvenimas Amsterdamo mieste, pagal savo kokybę yra dvidešimtoje vietoje ir lenkia tokius miestus kaip Sidnėjų, Niujorką ar Dubajų (Vilnius užima 58 vietą sąraše). O populiacijos indekso rodikliu, lenkia net sąrašo viršuje esantį Ciurichą.

Didžiausios Amsterdamo gyventojų religinės grupės:

  • Krikščionybė (27 proc.)
  • Islamas (14 proc.)
  • Sunitai.
Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL