Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Atostogos Amsterdame


Atostogos Amsterdamo mieste nuo šiol dar prieinamesnės, nes Latvijos skrydžių bendrovė Air Baltic siūlo tiesioginiusskrydžius iš Vilniaus.

Penki trumpi patarimai, ko nedaryti, kad atostogos Amsterdame nebūtų sugadintos:

  1. Jei jau nusprendėte truputį nusidėti, būkite atsargūs ir nepadauginkite Amsterdamo centre legaliai parduodamų narkotikų. Jokiu būdu jų nepirkite iš atokesnėse gatvėse siūlančių prekeivių, nes parduotuvėlėse (Coffe Shop) įsigysite kanapių be priemaišų, galėsite pasikonsultuoti su specialistais ir šiame mieste legalizuotais narkotikais pasimėgauti saikingai bei atsakingai.
  2. Pasirūpinkite ir pasidomėkite autobusų maršrutais į ir iš oro uosto.
  3. Važiuodami dviračiu būkite atidūs, būtinai rodykite ženklus ir stenkitės įsilieti į dviratininkų srautą nemaišydami nei dviratininkams, nei pėstiesiems, nei automobiliams. Tai vienas iš dviratininkų miestų, tad jei nenorite atostogų Amsterdame iškeisti į atostogas ligoninėje, važiuodami dviračiu būkite budrūs.
  4. Jei nuodėmių mieste nusprendėte užkysti į raudonųjų žibintų kvartalą, saugokite asmeninius daiktus ir nesivelkite į kalbas su čia besisukiojančiais įtartinai atrodančiais asmenimis. Kad ir kokios bebūtų siautulingos atostogos Amsterdame, nepameskite šalto proto ir saugokitės sukčių bei vagišių. Neužmirškite, jog čia draudžiama filmuoti bei fotografuoti.
  5. Pasirūpinkite, kad suplanuotos atostogos Amsterdame įsilietų į vieną iš daugelio Nyderlanduose vykstančių festivalių, mugių, švenčių ar parodų. Gerai praleisite laiką ir į daugelį renginių pateksite nemokamai.
Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL