Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Vilnius - Amsterdamas


Skrydžiai Vilnius – Amsterdamas yra vykdomi kone kiekvieną dieną. Šiuo metu tik viena skrydžių bendrovė (Air Baltic) siūlo iš Vilniaus į Amsterdamą lėktuvu skristi tiesiogiai. Jei turite galimybę bilietus įsigyti gerokai prieš skrydį, rekomenduojama tai padaryti, antraip, negavus tiesioginio skrydžio bilietų, gali tekti skristi su persėdimu kitame Europos mieste.

Bet kokiu atveju, nors ir teks kurį laiką praleisti oro uoste, pasiektas tikslas atpirks užtrukusią kelionę ir suteiks neišdildomų įspūdžių.

Vilnius – Amsterdamas atstumas

Šiuos miestus skiria 1794 km (važiuojant automobiliu), o tai yra daugiau nei 18 valandų kelio, tad rekomenduojame skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą lėktuvu (Vilnius – Amsterdam; VNO – AMS).

Vilnius – Amsterdamas skrydis

Vilnius – Amsterdamas skrydžiai Air Baltic kompanijos yra vykdomi 6 kartus per savaitę (visomis dienomis, išskyrus trečiadienį). Vilnius – Amsterdamas tiesioginiai skrydžiai trunka 2 val. 45 min. Jungiamieji, priklausomai nuo to, kiek laiko būsite priversti praleisti oro uoste. Jungiamuosius skrydžius šiuo metu siūlo šios skrydžių bendrovės: LOT, Air Baltic, KLM, SAS, Lufthansa, Finnair, Austrian, Belavia ir t.t.

Vilnius – Amsterdamas skrydis jau laukia Jūsų!

Norėdami daugiau sužinoti apie pigius skrydžius Vilnius – Amsterdamas, spauskite čia: Pigūs skrydžiai į Amsterdamą.

Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL