Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Ryga - Amsterdamas


Amsterdamas – gražus ir kontrastingas miestas, su įdomia kultūra ir įdomiais lankytinais objektais. Tai iš ties populiari atostogų kryptis, kurią renkasi ne tik lietuviai, bet ir žmonės iš viso pasaulio, norintys pagyventi šiek tiek kitokiame mieste.

Jeigu norite nuvykti į Amsterdamą, bet tuo pačiu ir pamatyti dar vieną sostinę, optimaliausias variantas yra skrydis Ryga – Amsterdamas. Ne vien tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos kiekvienas gali patekti į Olandijos sostinę, o tuo pačiu ir pažinti Rygą, kurią pasiekti galima labai greitai ne tik automobiliu, bet ir autobusu.

Skrydžiai Ryga – Amsterdamas

Skrydžiai Ryga – Amsterdamas yra iš ties gera atmaina, jeigu jums reikia patekti į šį miestą būtent tą dieną, kurią suplanavote, bet Lietuvoje bilietai tą dieną yra visi išpirkti. Skrydis Ryga – Amsterdamas kainuos dar pigiau jeigu bilietus nusipirksite likus bent keliems mėnesiam iki išskridimo datos.

Lėktuvo Ryga – Amsterdamas bilietai kainuoja įvairiai. Kainos kiekvieną savaitę skiriasi, todėl jeigu vieną savaitę jie yra brangesni, didelė tikimybė, kad ateinančią atpigs arba atvirkščiai – pabrangs. Skrydis Ryga – Amsterdamas švenčių laikotarpiu kainuoja žymiai brangiau, kadangi ne vienas žmogus nori pamatyti Olandijos sostinę visiškai kitokią: pasipuošusią, geros nuotaikos, kvepiančią mandarinais bei sausainiais. Taip pat Ryga – Amsterdamas lėktuvo bilietų kainos pakyla vasaros sezonu – kai žmonės visame pasaulyje skuba pasiimti atostogas ir aplankyti dar nespėtas pažinti šalis.

Linkime, kad skrydis Ryga – Amsterdamas praeitų maloniai, o miestas paliktų neišdildomų įspūdžių!

Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL