Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Kaunas - Amsterdamas


Amsterdamas – tai patraukli kelionių kryptis kiekvienam turistui, kuris nori kažko naujo ir dar nematyto Europoje. Šis miestas įvairus, dinamiškas, spalvingas ir visiškai kitoks nei Vilnius, Kaunas ar bet kuris kitas Lietuvos miestas. Jame vien vaikštant, supranti, kad atsidūrei muziejuje, nes kiekviena gatvė yra vis kitokia, skirtinga ir įdomi, todėl nenuostabu, kad skrydžiai į šį miestą yra vykdomi iš net 2 Lietuvos oro uostų: Vilniaus bei Kauno.

Kaunas – Amsterdamas skrydžiai

Kaunas – Amsterdamas skrydžiai yra vykdomi beveik kiekvieną savaitę, todėl tikrai rasite kelionės laiką, kuris tiktų jūsų suplanuotoms atostogoms. Dažni skrydžiai suteikia galimybę tiesiog savaitgaliui ar kelioms dienoms nuvykti į Amsterdamą ir pasimėgauti dar nepažintu miestu.

Su lėktuvu Ryanair Kaunas – Amsterdamas skrydis gali būti dar pigesnis. Pasidomėkite internete, paieškokite jums priimtiniausių pasiūlymų, nusipirkite bilietus ir pirmyn – tegul visos jūsų svajonės, aplankyti šį didingą miestą, išsipildo.

Galite rinktis net iš kelių skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Ryanair: Kaunas – Amsterdamas
  • Wizzair: Kaunas – Amsterdamas

Skrydis Kaunas – Amsterdamas bus žymiai pigesnis, jeigu lėktuvo bilietais pasirūpinsite iš anksto. Susiplanuokite kelionę ir įsigykite bilietus bent likus pusei metų iki išskridimo – tokiu atveju sumokėsite žymiai mažiau. Tik pasirūpinę Kaunas – Amsterdamas lėktuvo bilietais bei nakvyne šiame mieste, galėsite džiaugtis nusipelnytomis atostogomis.

Skrydis Kaunas – Amsterdamas kainuoja brangiau švenčių arba šiltojo sezono laikotarpiu. Todėl nusiteikite iš anksto ir pasitaupę pinigėlių nuvykite į Olandijos sostinę bei pamatykite kaip vietiniai žmonės švenčia Kalėdas, kokios jų švenčių tradicijos.

Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL