Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Amsterdamas - Vilnius


Amsterdamas – pats miestas yra tarsi muziejus. Vaikščiodamas jo jaukiomis gatvėmis galite pamatyti labai daug gražių dalykų. Šilta atmosfera ir draugiški žmonės – Amsterdamo dalis, be kurios jis negalėtų apsieiti. Amsterdamas yra įdomi ir turistų lankoma vieta, todėl Amsterdamas – Vilnius skrydžiai vyksta gana dažnai, nes turistai iš Lietuvos tiesiog plūsta į šį kontrastingą miestą.

Amsterdamas – Vilnius skrydžiai

Vilnius – Amsterdamas arba Amsterdamas – Vilnius yra populiarios kryptys. Jie vykdomi bent kartą į savaitę, todėl norėdami savaitgalį ištrūkti iš namų ir pamatyti dar neregėtą miestą bei visiškai kitokią kultūrą nei Lietuvoje – drąsiai galite tai padaryti.

Amsterdamas – Vilnius bilietai

Amsterdamas – Vilnius bilietai yra brangiausi švenčių laikotarpiu. Ne tik į šį miestą, bet ir iš jo nuskristi į gimtinę bent per Kalėdas nori ne vienas toje šalyje gyvenantis žmogus. Taip pat Amsterdamas – Vilnius skrydis kainuoja brangiau per atostogų sezoną. Atostogų sezonas – vasaros laikotarpis, kai turistai nori aplankyti ne tik savo šali ar miestą, bet ir susipažinti su kitos šalies tradicijomis bei kultūra, pamatyti įdomiausius lankytinus objektus.

Vilnius – Amsterdamas pigūs skrydžiai

Vilnius – Amsterdamas/ Amsterdamas – Vilnius pigiausi bilietai būna kai juos keliautojas įsigyja likus bent pusei metų iki skrydžio. Todėl, susiplanuokite kelionę iš anksto ir neskriauskite savo piniginės. Vilnius – Amsterdamas pigūs skrydžiai būna visus metus. Todėl, jeigu nesugalvojate kur išvykti tiesiog kelioms dienoms – paieškokite pigių bilietų pasiūlymų ir aplankykite Olandiją.

Amsterdamas – Vilnius skrydis neprailgs jeigu pasirūpinsite savo laisvalaikiu. Nusipirkite įdomią knygą, kryžiažodžių žurnalą ar pasiimkite nešiojamą kompiuterį – taip net nepastebėsite, kad atsidūrėte Olandijos sostinėje.

Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL