Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą iš artimų oro uostų

Amsterdamo raudonųjų žibintų kvartalas


Raudonųjų žibintų kvartailai (red-light districts) visame pasaulyje garsėja kaip laisvo elgesio vietos, kurių lankytojai gali nesudėtingai rasti legalių ar nelegalių sekso pramonės paslaugų (prostitucija, sekso prekių parduotuvės, striptizo klubai, suaugusiųjų kinoteatrai, muziejai ir kiti, panašaus profilio paslaugas teikiantys verslo vienetai). Viena garsiausių tokio pobūdžio vietų pasaulyje – raudonųjų žibintų kvartalas Amsterdame.

Amsterdamo raudonųjų žibintų kvartalas (ol. De Wallen arba De Walletjes) nuo seno vilioja erotinių pramogų mėgėjus iš viso pasaulio. Tai viena lankomiausių Amsterdamo vietų.

Prostitucija Nyderlanduose yra legali, išskyrus paslaugų siūlymą gatvėse. Nuo 2013 metų, legaliai prostitucija užsiiminėjančių asmenų amžius buvo pakeltas nuo 18 iki 21 metų. Šia veikla užsiimantys asmenys turi nuolatos tikrintis sveikatą ir turėti tai patvirtinančius pažymėjimus.

Prostitucija užsiimančios moterys savo paslaugas siūlo įstiklintose vitrinose, esančiose abipus pėsčiųjų alėjos. Pramogos yra teikiamos čia pat, vieno kambario butuose, kurių Amsterdamo raudonųjų žibintų kvartale yra daugiau nei šimtas.

Jei jus domina Amsterdamo raudonųjų žibintų kvartalas, kainos, bei panašūs malonumai, žinokite, kad tai nėra pats saugiausias kvartalas Nyderlanduose, todėl piniginę geriau laikykite paslėpę. Bazinių paslaugų kainos šiame kvartale prasideda nuo 50 eur.

Olandija, Amsterdamas, Raudonųjų žibintų kvartalas – vieta, įaudrinanti lankytojų fantazijas ir suteikianti nepatirtų įspūdžių.

Amsterdamo Oro uostai
  • Schiphol oro uostas AMS
  • Off-line Pt oro uostas SPL